Porovnávat, knihy a platit méně za trajektových lístků na www.ferryto.com
Vlastní vyhledávání
 
Úvod | Lodní společnosti | trasy | porty | Jízdní řády | Skupiny | Náklad | Dovolená | Hotel | Q & A   

 

Cestování, Dovolená & Členění pojištění


Servis a zotavení Pojištění. Doporučujeme, abyste si z vhodných evropských rozpisu kryt s asistenční a cestovní pojištění, které by také pokrytí případných výdajů na zdravotní péči v důsledku úrazu.

Pokud ještě nemáte rozpis a obnovení pojištění, nebo pokud váš stávající pojištění se nevztahuje na vás mimo svou zemi doporučujeme využít tato nabídka která pokrývá vám s více než jedním silniční služby v obou Spojené království a EU.

Jako bonus Swinton nabízejí zdarma UK a EU rozdělení a využití kryt na Ferryto.com klienty po dobu prvních tří měsíců.

Pro členění, využití a cestovní pojištění od Swinton prosím klikněte zde.

Je také velmi důležité, aby vás: -

  • Informujte se u své pojišťovny, které jste pojištěni řídit v zahraničí
  • Zkontrolujte, zda je potřeba zelenou kartu / Visa za zemi, kterou navštívíte
  • Zkontrolujte, zda budete potřebovat mezinárodní řidičský průkaz
  • Seznamte se s jízdních zákony zemí, které jsou na návštěvě
  • Servis Vašeho vozu před odchodem z UK a přinejmenším kontrolovat olej a vodu
  • Zkontrolujte, zda vaše vozidlo splňuje požadavky na vozidla ze zemí, které budou cestovat

Pro cestování a pojištění na dovolenou Ferryto.com pouze doporučuje, Columbus Cestovní pojištění, Jejich pojištění se může stát jednu nebo dvě libry více než u jiných pojišťoven, ale mají nejvyšší úroveň pokrytí a nejnižší povinných přebytečné spoluúčast v případě pojistné události, a to dělá Columbus Holiday Insurance nejlepší hodnotu za peníze. Ty jsou nabídnuta možnost volby přidání cestovního pojištění při rezervaci trajekt na ferryto.com ale pokud si raději koupit přímo od Columbus prosím klikněte zde.

 

Další informace o zhroucení a silniční asistence

Rodina s členěné autem

Pokud potíže zaklepe, kteří jsou zavoláte: nejlevnější, největší nebo si vyberete z ostatních?

Členění kryt je jedna z těch věcí, které kupujete, ale doufám, že už nikdy nebudete muset používat. Najednou, jakmile byste se rozhodli sehnat, volba byla jednoduchá: AA, nebo RAC? Jsou stále nejoblíbenější, počítání 22 milion členů mezi nimi.

Další, Zelená vlajka dostal jít a, nejvíce nedávno, hejno konkurentů připojil, z nichž každý nabízí zachránit, když se věci ponuré. Můžete si dokonce koupit get-your-home balíček z místního supermarketu. Ceny za mnohé z nich jsou lákavě, jak: Jak ds pouze £ 25 pro rok krytu zvuk?

Existují vyjednává tam a můžete jen vybrat whver je nejlevnější. Zastavit a přemýšlet, ačkoli. Když vaše auto conks ven, budete nejen chtít někdo přijde rychle, budete také chtít, aby se zkušený motor-seřizovač, dobře vyškolení a zdvořilý.

Takže, které si vybrat - máte jít na:

Největší?

Automobile Association má 15 miliónů členů a 3000 hlídky. Pokud zavoláte jim, že máte jistotu, jeden z jejich vlastních zaměstnanců v plně vybavené dodávky. Už odpověděl 100 milion výjezdy k dnešnímu dni a zaměstnanci jsou dobře vyškoleni: oni jsou dokonce učili, jak to vysvětlit, co se děje s uživatele automobilů v jednoduché angličtině. Doba odezvy je obvykle 40 minut, a, 16 případech z 20, budou muset na vaší cestě během několika minut. Ale organizace, která kdysi účtovány sám "čtvrtý záchranné služby" (po policii, oheň a ambulance) snížil svůj vozový park hlídek od 500 v posledních třech letech a nyní se stěhoval snížit počet nočních hlídek dotazem nějakou záchranu zaměstnanci pracovat "na telefonu" mezi 2am a 6am. Chcete-li získat cenovou nabídku pro rozdělení evropští a silniční pomoci z The AA prosím klikněte zde.

Ten s více hlídek na člena?

RAC má 1650 hlídky pro své 7 milion členů, tak to má více za člena, než jakékoliv soupeř. Tvrdí, identický 40 minut typickou reakci a také to, že její hlídky opravit 16 z 20 členění na silnici. A, stejně jako AA, pokud se porouchá, budete slíbil návštěvu z RAC muž nebo žena, spíše než někoho z místní garáži. AA a RAC nabízejí podobné balíčky služeb a tvrdě bojují o cenu.

Levné jeden?

Zelená vlajka stojí méně připojit než AA nebo RAC. Má 5 milionů členů, mnozí přihlásili prostřednictvím politik členění pojištění nakoupených od likes Tesco nebo Saga. To dsn't provozovat svou vlastní flotilu posádky a vozidel, ale tam jsou 160 náklaďáky zelená vlajka barvách, vlastněné a spustit samostatně. To má 550 garáže ve svých účetních knihách, které mohou shromažďovacích 4400 obnovení vozidel. Jak rychle budou dorazí? No, jestli to trvá déle než hodinu, se vám Kč 10. Zelená vlajka říká, že to drží své peníze na 17 mimo 20 hovorů, ale nebude říkat, kolik tenners to Předává v roce. Řekněme, že další cestu: Máš 3 v 20 Možnost čekání přes hodinu. Green Flag má v tie-s více než 20 nahoru pojistitelů. Takže pokud jste pojistit svůj vůz Sainsbury a koupit členění krytí jako extra, Green Flag poskytuje služby.

Zbytek?

Existuje více než tucet různých služeb v různých cenách. Většina pojištění nyní nabízí havarijní krytí add-on, často za nízké ceny. Přečtěte si malým písmem před nákupem. Zelená vlajka pracuje více než 20 z největších pojišťoven včetně Curychu, Sheila koly a Sainsbury.

Mám zůstat u základní služby, nebo vyložit navíc za kryt-všechny, udělej všechno balíčku?

Při základní kryt s náklady AA Kč 34 za rok, ale s all-the-ozdůbky, že to vyjde na £ 172, je to mocný otázka. Ale díky AA je a RAC je čtyři-out-of pěti silničních oprav, se domníváme, že základní kryt je dost. Pokud spoléháte na autě naprosto pro práci i zábavu, a pravidelně criss-cross země v něm, úplné zotavení služba je spravedlivé sázka. V opačném případě, zapomeň na to.

 
Budou vždy zase děje?

Obecně řečeno, ano. Ale používat příliš často, a budete se opotřebovávají vaše přivítání. AA píše, že Vám po čtvrté výzvě v roce varovat, že bezplatná služba vyprší po pátém návštěvě. Od té doby, přijdou pouze tehdy, pokud budete platit navíc £ 95 za návštěvu. Ostatní pracují na podobné omezení, i když některé pojišťovny založené systémy zastaví po pouhých čtyřech povoláním-. Green Flag, nicméně, říká, že to dává žádný limit na výjezdy.

Pokud opakující závada dělá rozebrat dvakrát, bude většina také odmítnou přijít, jestli Druhé volání je do čtyř týdnů od první.

Kdy jsou nejvytíženější?

První týden v lednu. Tisíce vrátit domů po novoročních přestávce, zdolávat uprostřed zimy.

Budou měnit kola po defektu? Maďarský Vizsla George se svou paničkou

Ano. Pokud jste správný náhradní, udělají to tam a pak.

Předpokládejme, že jsem dal špatný druh paliva ve svém autě, omylem?

AA a RAC bude táhnout si do garáže, která může odčerpat tank a propláchněte motor. Ale budete muset zaplatit bude sazba za opravu.

Mohu jim zavolat o pomoc po nehodě?

Ano. Budou navštěvovat, ale měli byste očekávat, že návrh zákona v případě, že tažení vaše auto. Můžete získat zpět náklady ze svého motoru pojistitele.

Co je to nejpodivnější členění příběh znáte?

George pes (na snímku vpravo) bere sušenku zde. Jeho majitel volal AA, protože její auto nezačne. Hlídka muže si všiml, že auto je imobilizér čip, vestavěný do jeho klíčence, chyběl. A klíč měl psí stopy po zubech do plastového vrcholu. Kdyby George, maďarský vizsla, spolkl čip? Muž AA snažil experiment: dal psa do auta. Samozřejmě, s Georgem na palubě, motor naskočil. Jakmile přírodě se "vzít jeho průběh", byl smířen imobilizer čip a auto. A George? Poslední bychom slyšeli, byl žádný horší pro jeho dobrodružství.

 

 
Mapa stránek

Design a hosting Transworld Leisure Limited.. Autorská práva vyhrazena.

Běží na The Travel Gateway